PRAHA: +420 245 007 001 | Email: gtmt@gtmt.cz |
BRNO: +420 552 305 229 | Email: brno@gtmt.cz |

STAŇTE SE I VY ČLENY NAŠEHO TÝMU

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

gtmt-logo-siroke

Aktualizovaná nabídka pracovních míst obsahuje pouze vybrané pozice nabízené v rámci centrály společnosti.

Další volné pracovní pozice naleznete vždy na stránkách příslušné sekce společnosti.

Firemní benefity

Pravidelné vzdělávání

25 dnů dovolené

Zaměstnanecké pojištění

Příspěvek na stravování

Služební vozidlo

Flexibilní pracovní doba

Home office

Sick days - zdravotní volno

Benefit karta

benefit-karta
IT Technologie - Praha

ADMINISTRÁTOR SERVERU / WEBŮ

Popis pracovního místa

Náplň práce:

Správa, tvorba, aktualizace webových stránek, změna či aktualizace sortimentu, obsahu a úprava zdrojových kódů a šablon WordPress, Prestashop apod., vytváření bannerů, správa eshopů, změny sortimentu, skladovosti, vytváření akcí atd., správa marketingových kampaní a online reklamy - PPC, Facebook, Firmy.cz, Heuréka, Zboží.cz atd. 

Požadujeme:

Programování a znalosti v PHP, HTML, CSS, znalost databází MySQL, QNAS, práce s grafickým editorem (Photoshop, Zoner nebo jiný), výhodou je předchozí zkušenost s online marketingem - správa PPC kampaní (např. Sklik, Awords), znalost zbožových vyhledávačů (Heureka, Zboží.cz, Google nákupy), základní znalost SEO a SEM, nápaditost, naprostou samostatnost, smysl pro odpovědnost a naprostou spolehlivost. Znalost AJ a NJ slovem i písmem výhodou.

Nabízíme:
mladý kolektiv rodinného typu, místo výkonu práce dle dohody,  pružnou a flexibilní pracovní dobu, nadupaný firemní notebook, mobilní telefon Samsung s7 a výše, firemní benefity, zázemí stabilní firmy.

Platové ohodnocení:
Dle odbornosti, praxe a dovedností, motivační složka, 13. plat a bonusové odměny.

V případě zájmu zašlete své CV, průvodní dopis, reference a další podklady na email : hoskova@gtmt.cz

Administrativa - Brno

ASISTENTKA SEKRETARIÁTU ŘEDITELE

Popis pracovního místa

Náplň práce:
Vyřizování administrativních úkonů s dceřinými společnostmi v ČR i zahraničí, asistence při přípravě pravidelných porad a jednání, dohled nad dodržováním termínů, příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů, vedení diáře nadřízeného, péče o návštěvy, zodpovědnost za chod kanceláře, spolupráce s finančním a personálním oddělením, evidence firemní korespondence, objednávání a evidence kancelářských i jiných potřeb, kopírování, tisk, vyřizování telefonátů, emailů a další zodpovědné úkoly.

Požadujeme:
Anglický jazyk slovem i písmem, ŘP sk. B, perfektní vystupování, samostatnost, pokročilou znalost kancelářských programů, zodpovědný přístup, časovou flexibilitu.

Nabízíme:
Místo výkonu práce Praha, pevná pracovní doba, firemní notebook, mobilní telefon, zázemí stabilní firmy.

Platové ohodnocení:
– Zkušební doba 29 000 Kč, po zapracování až 35 000 Kč.

V případě zájmu zašlete své CV a další podklady na email : hoskova@gtmt.cz

IT Bezpečnost - Praha

IT ADMINISTRÁTOR – SPRÁVCE SÍTĚ

Popis pracovního místa

Náplň práce:
správa sítě a správa serverů, monitoring, zálohování, apod., instalace a konfigurace serverových služeb, administrace HW a SW, technická podpora uživatelů

Požadujeme:
pokročilou znalost Linux, perfektní vystupování, pokročilou znalost SW a HW, zodpovědný přístup k řešení problémů, časovou flexibilitu, angličtinu slovem i písmem.

Nabízíme:
místo výkonu práce Praha. Pružnou pracovní dobu, firemní notebook, mobilní telefon, firemní automobil, zázemí stabilní firmy.

Platové ohodnocení:
Zkušební doba 40 000 Kč, po zapracování 50 000 Kč.

V případě zájmu zašlete své CV a další podklady na email : schreiber@gtmt.cz

Bezpečnost - Praha

BEZPEČNOSTNĚ KONTROLNÍ PRACOVNÍK

Popis pracovního místa

Náplň práce:
Kontrola a vyhodnocování bezpečnostních rizik, postupů, systémů CCTV, EZS, EPS, EOZ a další, návrhy optimalizace, zlepšení či efektivního provozu jednotlivých systémů ...

Požadujeme:
VŠ vzdělání technického směru, praxe v oblasti bezpečnosti na manažerské pozici nejméně 5 let, dokonalou znalost bezpečnostních systémů, odbornou způsobilost, velmi dobré právní znalosti v oblasti bezpečnosti i GDPR, perfektní znalost MS Office, časovou flexibilitu a ochotu cestovat po zemích EU. Prověrka NBÚ vítána.

Nabízíme:
místo výkonu práce Praha + země EU, pružnou pracovní dobu, firemní notebook, mobilní telefon, firemní automobil, pravidelná školení, kompletní pojištění, příspěvky na vzdělávání, firemní benefity, zázemí stabilní firmy.

Výběrové řízení:
V případě absence prověrky vydané NBÚ, je proces přijetí vázán na 3 kola a vyžaduje součinnost uchazeče při ověřování veškerých předkládaných skutečností.

Platové ohodnocení:
– Zkušební doba 55 000 Kč, po zapracování 75 000 Kč, 13. plat a bonusové odměny.

V případě zájmu zašlete své CV a další podklady na email : dvorak@gtmt.cz

UPOZORNĚNÍ

K životopisu je třeba dle zákona připojit prohlášení, bez kterého s ohledem na zákonné ustanovení nemůžeme Vaši žádost posoudit:

„Já níže podepsaný/á, tímto prohlašuji, že v souladu s ust. zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, poskytuji své osobní údaje společnosti GTMT Corporation s.r.o. dobrovolně a to za účelem posouzení mé žádosti o přijetí do pracovního poměru nebo poměru obdobného a ověření mnou poskytnutých údajů. Zároveň tímto dávám společnosti GTMT Corporation s.r.o. dobrovolně souhlas s ověřením pravdivosti a úplnosti mnou poskytnutých údajů a to zejména údajů o mém dosaženém vzdělání, předchozí praxi, bezúhonnosti a další. Dobrovolně souhlasím, aby společnost GTMT Corporation s.r.o. provedla ověření uvedených údajů dle vlastního uvážení a k tomu ji tímto dávám souhlas. Souhlas uděluji na dobu neomezenou a jsem si vědom, že jej mohu kdykoli písemně odvolat. Prohlašuji, že si jsem vědom/a znění zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a  změn některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zejména svých práv a povinností vyplývajících z ustanovení § 9, § 11 a § 21 citovaného zákona.“

V ……………… dne : …………….

Jméno , příjmení
 Vlastní podpis

Máte zájem o námi nabízenou pozici?

Napište nám rychlý vzkaz - ozveme se!

Neplatný email
Neplatné číslo

Zeptejte se nás!

Máte jakýkoli dotaz?

  • Potřebujete detailnější informace?
  • Chcete se zeptat na to, co vás zajímá?
  • Nevíte zda splňujete naše požadavky?

Neváhejte a kontaktujte nás! Naši pracovníci vám rádi a kompetentně odpoví na vaše otázky a poskytnou vám veškeré potřebné informace.

Jsme spolehlivá firma 
PŘESVĚDČTE SE SAMI