PRAHA: +420 245 007 001 | Email: gtmt@gtmt.cz |
BRNO: +420 552 305 229 | Email: brno@gtmt.cz |

Zajímáte se o nás?

MY JSME GTMT

gtmt-logo-vysoke

O nás

V roce 2017 začala dlouho plánovaná příprava transformace společnosti tak, aby společnost GTMT Corporation s.r.o. zajistila management centrálních služeb pro veškeré portfolio nabízených služeb. K této změně došlo po více jak 18 měsících příprav a plánování. V roce 2017 došlo k předem ohlášené změně v pozici jednatelů a zároveň k přechodu portfólia společnosti do vlastnictví skupiny GTMT Coproration.

Kvalitní služby

Základem úspěšného podnikání je důvěra a dlouhodobá spolupráce s obchodními partnery, které si nesmírně ceníme.

Centrální vedení

Cílem vedení společnosti je zajištění centrálního managementu a zajištění veškerých potřeb pro bezproblémový chod všech sekcí společnosti. 

Odborné garance

Poskytujeme odborné, certifikované i koncesované činnosti v souladu s platnou legislativou České republiky plně a výhradně pod profesionálním vedením.

189-second-img

Garance kvality

Udržujeme nadstandardní kvalitu veškerých služeb díky pravidelné certifikaci a propracovanému systému vzdělávání a školení ICL.

Individuální přístup

Ctíme potřeby i požadavky našich klientů, kterým poskytujeme dlouhodobě služby profesionální a odborné povahy v čele s našimi dlouholetými odborníky.

Etický kodec

Vlastníme, ctíme a striktně dodržujeme etický kodex napříč celým spektrem našeho firemního portfolia s důrazem na fungující protikorupční politiku. 

reseni-solo

0+

REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

0%

PROCENTA SPOKOJENOSTI

0%

PROCENTA ÚSPĚŠNOSTI

KONTAKTUJTE NÁS:

PRAHA: +420 245 007 001   -   BRNO: +420 552 305 229

Pracovníci centrály společnosti vám jsou k dispozici pravidelně každý pracovní den v rozmezí od 9:00 do 17:00 hodin.

V případě potřeby kontaktu s jednotlivými sekcemi společnosti, prosíme navštivte jejich internetové stránky a vyhledejte si potřebný kontakt.